TË FUNDIT:

  Rina Balaj tregon arsyen e ndarjes nga Sin Boy

  ScanerPressSeptember 19, 20220
  640-0-5e45a34f644ae-600x360-1

  Këngëtarja e dashur për publikun Rina Balaj kohë më parë ka konfirmuar në T7 ndarjen nga reperi Sin Boy.

  Por, e ftuar në Prive dhe e pyetur se nga 1 deri në 10 sa toksik ishin tre muajt e fundit në lidhje, ajo tha 2 mijë.

  “Tre muajt e fundit, toksikë 2 mijë”.

  Tutje gazetari e pyeti se pse sot Rina është beqare, ajo tha “ndarja”.

  E pyetur për arsyen e ndarjes së çiftit, Rina tha se arsye ishte distanca.

  “Gjithçka ka ndodh qysh është dashtë me ndodh”, u shpreh më tej këngëtarja e dashur për publikun.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555