TË FUNDIT:

  Vjen reagimi i Beatrixës pas fotos së Donaldit dhe Borës në Prishtinë

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  BEATRIX

  Semi ishte ajo e cila konfirmoi bashkimin e Borës dhe Donaldit.

  Pas fotos së publikuar nga Semi, dyshja filluan edhe të ndjekin njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

  E ditën e djeshme në media u publikua një foto teksa Bora dhe Donaldi shijojnë romancën e tyre në Prishtinë.

  Pas asaj foto nuk mungoi edhe një reagim i Trixës.

  Trixa, në ‘TikTok’ ka postuar një video me këngën “Mask off” duke nxjerrë gjuhën dhe gishtin e mesit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555