TË FUNDIT:

  U përjashtua dhe arrestua, policia jep detaje për banoren e “It’s my home”

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  teuta-1392x1044

  Një nga banorët e “It’s my home” ditën e djeshme është arrestuar nga policia e Kosovës.

  Në raportin e policisë, thuhet se përveç se ka sulmuar banorët brenda shtëpisë, ajo ka sulmuar edhe një zyrtar policor, shkruan Reporteri.net.

  Njoftimi i policisë:

  SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR

  Prishtinë 17.09.2022 – 00:25. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që në një emision televizivë ka sulmuar pjesëmarrësit tjerë të emisionit. E dyshuara gjatë transportit ka sulmuar edhe një zyrtar policor, i cili ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

  Kujtojmë se për shkak të skenave të dhunës, KPM ka vendosur që t’ia ndërprerje transmetimin televiziv këtij programi.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555