TË FUNDIT:

  Pamje tjera të pazakonta në “Its My Home”

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  nuk-1200x720

  Emisioni “It’s my home” ka qenë në disa titujt e mediave në vend ku personazhët e këtij emisioni janë komentuar me të madhe për shkak të veprimeve të tyre, shkruan pemajetes.com.

  Pak kohë pasi një konkurrent e goditi me këpucë një konkurrente, një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur pak minuta më parë.

  Edhe në videon e më poshtme, shfaqen momente pamje të cilat po tërheqin vëmendje, ku një banore shihet duke i dhënë banores një lëpiskë, deri sa kjo e fundit ishte ulur.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555