TË FUNDIT:

  Nga Spanja, Enca shfaqë gjoksin gjigant

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  enca-haxhia-48937587348953

  Enca përmes disa imazheve në Instagram ka njoftuar se ndodhet në Spanjë.

  Edhe atje nuk po i ndal pozat provokuese.

  Së fundmi ka publikuar disa video ku merrë vëmendje me gjoksin.

  Në bluzën e hapur ajo shfaqet super atraktive./InfoKosova/

  Shiko videon:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555