TË FUNDIT:

  Kallashi ‘tërbon’ fansat, vishet në veshje të ngushtë dhe pozon nga mbrapa

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  kallashi-788656233-696x392-1

  Kallashi befasoi me format trupore.

  Ajo është veshur me një palë komplete plot ngjyra që po i shkojnë shumë.

  Derisa flokët i ka të bledhura dhe dhihet me goxha grim në fytyrë.

  Kallashi vazhdon të pëlqhet për fotot atraktive që sjell duke raklamuar format e trupit./InfoKosova/

  Shiko foton:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555