TË FUNDIT:

  E papritur, Kejvina kapet “mat” me të dashurin në Prishtinë (VIDEO)

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  kejvina-kthella-48378534

  Kejvina Kthella është nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

  Modelja është shumë aktive me postime të shumta.

  Kejvina është goxha e rezervuar sa i përket jetës sentimentale.

  Së fundmi Kejvina është kapur “matt” në Prishtinë duke drekuat me të dashurin misterioz në një nga restorantet në periferi të kryeqytetit./nzoom


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555