TË FUNDIT:

  Beniadës i zbulohet lidhja në emision

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  beniada-1013624100010107455226333-696x3921-1

  Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Beniada Nishani ishte e ftuar në puntatën e parë të sezonit të ri të “E diell” dhe gjatë emisionit, Edi Manushi tha se modelja është në një lidhje.

  “Ajo ka një eksperiencë me një avokat në Itali, por nuk e di si ecin gjërat”, tha Manushi.

  “Unë për Manushin jam e lidhur me një avokat në Itali”, u shpreh Beniada.

  “Por unë dua emrin, kush është ky avokat”, shtoi ajo.“Mos më bëj ta them se ka emër, mbiemër dhe e kam parë te telefoni jot. I kam shkruar unë dhe ti e ke fshirë në sekondë. Do t’i nxjerr të gjitha të të dalin të palarat”, i tha Manushi.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555