TË FUNDIT:

  Antonela ‘çmend’ fansat me dukjen e saj te re

  ScanerPressSeptember 18, 2022
  Antonela-Berisha-95349205992854634954592489239504562395111385909390953-696x392-1

  Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

  Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

  Antonelën jemi mësuar ta shohim kaqurrele ndërsa së fundi si duket ajo ka drejtuar flokët.

  Nga frizeri ajo na mahniti me stilin e ri të flokëve./InfoKosova/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555