TË FUNDIT:

  Gjyste Vulaj na habit me fotot e fundit, duket si 20-vjecare!

  ScanerPressSeptember 14, 2022
  Gjyste-Vulaj-523782345-696x392-1

  Gjyste Vulaj gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta që bën.

  Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke pozuar në mënyra të ndryshme, dhe shpeshherë kalon në lajm.

  Këtë herë, në selfien që ka publikuar, merr vëmendje me stilin e flokëve ku shihet që ka ndryshuar nuancën.

  Se sa ndryshe duket ja shikojeni./Kosovarja/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555