TË FUNDIT:

  Geti publikon foton e ëmbël me të bijën derisa bënë dedikimin e veçantë

  ScanerPressSeptember 14, 2022
  marina-geti48779800323236969

  Geti dhe Marina janë duke e shijuar jetën me vogëlushen e tyre, Marget.

  Së fundmi ka qenë reperi që ka postuar një imazh derisa e ka të bijën në krahë, shkruan “Kosovarja”.

  Duke mos ia zbuluar fytyrën ai ka shkruar: “Gjithçka  e imja”.

  Si duket artisti është në formë të mirë nga imazhi si dhe po e shijon atësinë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555