TË FUNDIT:

  Dhuna e shfaqur në reality show, policia zbarkon në “It’s My Home”

  ScanerPressSeptember 14, 2022
  its-1

  Policia e Kosovës ka shkuar në selinë e televizionit “First Channel” pas dhunës së shfaqur në reality show “It’s my home”.

  Lajmin për Gazetën Online Reporteri.net e kanë konfirmuar edhe nga Policia.

  “Jemi në koordinim me prokurorinë duke marrë veprimet e nevojshme policore, për detaje do tju njoftojmë me kohë”, tha zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Gashi.

  Drejtori i këtij televizioni, Valon Maloku, ka hezituar të flasë, por tha se detajet do t’i tregojë Policia e Kosovës.

  “Ne nuk japim përgjigje. Të vërtetën dhe detajet i tregon policia”, u shpreh ai për Indeksonline.

  Në këtë reality show, që është prodhim i televizionit “First Channel”, ka pasë skena të dhunës fizike ku një banore është goditur me këpucë nga një tjetër banor pas një debati të ashpër.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555