TË FUNDIT:

  Raporti i fundit: Një i vdekur dhe mbi 500 raste të reja në Kosovë

  ScanerPressJuly 25, 20220
  3-54-750x375

  Një person ka vdekur, i infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë njofton për 582 raste të reja pozitive, nga 1.233 teste të bëra.

  Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 635 persona, teksa kemi 9 mijë e 240 raste aktive me këtë virus.

  Njoftimi i plotë i MSH-së:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555