TË FUNDIT:

  “Me babin afër e në zemër”, djali i Jakup Krasniqit emocionon me fjalët në ditën e martesës

  ScanerPressJuly 25, 20220
  295448291_4948828941887662_4884733106334878309_n-e1658746426540

  Altin Krasniqi, djali i ish-kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka një ditë të veçantë.

  Ai do të martohet me Elizabetë Sylaj.

  Krasniqi ka emocionuar me një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

  “Me babin afër e në zemër”- shkruan ai në ditën e dasmës.

  E në këtë ditë të veçantë të të birit, Jakup Krasniqi, nuk do të ketë mundësi të jetë afër për shkak se që nga muaji nëntor po mbahet në Hagë, si i akuzuar për krime të luftës.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555