TË FUNDIT:

  E dhimbshme: Ndërron jetë rrugës për në spital shoferi i kamionit që goditi murin e një shtëpie në Gjilan

  ScanerPressJuly 25, 20220
  LAJMI-FUNDIT-1140x570

  Sot ka ndodhur një aksident në fshatin Pogragjë të komunës së Gjilanit, ku një kamion ishte goditur për murin e një shtëpie. Sinjali mëson se shoferi i kamionit ka ndërruar jetë.

  Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali pronari i firmës së kamionit “Riza Trans”, Riza Avdyli.

  Bëhet e të ditur se shoferi ka ndërruar jetë derisa ishte rrugës me autoambulancë për në spitalin e Gjilanit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555