TË FUNDIT:

  Deputetja e LDK-së e ‘kallë’ atmosferën në dasmën e vëllait të Gjikos

  ScanerPressJuly 25, 20220
  dumoshi

  Reperi i njohur kosovar, Asdren Gjikolli i njohur për publikun si Gjiko, ka martuar vëllain e tij.

  Të pranishëm ishin shumë të ftuar ku sollën pamje të shumta nga ahengu. Ndër ta ishte edhe deputetja e LDK-së, Vlora Dumoshi.

  Në një video të publikuar nga Elita Rudi shihet deputetja duke vallëzuar me nënën e reperit, Gjiko. Ajo e “djeg” atmosferën me vallëzim.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555