TË FUNDIT:

  ‘Çmendet’ mërgimtari pasi vajza ia dhuron një fotografi të Thaçit për ditëlindje

  ScanerPressJuly 25, 20220
  0-167-750x375

  Një mërgimtar i është gëzuar shumë përvjetorit të sivjetmë të lindjes.

  Për dhuratë, vajza e tij ia solli një fotografi të ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

  Mërgimtari e mori fotografinë dhe shkoi e vendosi pranë emblemës së UÇK-së.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: i[email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555