TË FUNDIT:

  Lirohet Cllevio pas një muaj e gjysmë në burg

  ScanerPressJuly 24, 2022
  unnamed-2022-07-23T222058

  Në fillim të qershorit, Cllevio u arrestua një ditë pas sherrit me Noizyn, pas mos respektimit të masës së sigurisë arrest shtëpiak.

  Nga ai moment, fansat kanë bërë postime të panumërta në përkrahje me kërkesën e vetme – lirimin e tij nga burgu.

  E kjo kërkesë duket se do plotësohet, hiç më larg se në mesnatë.

  Lajmin e kanë bërë të ditur miq të tij, mes tyre opinionisti Arjan Konomi.

  Ai ka treguar se pas mesnate, në ora 02:30, ai dhe Cllevio do lidhen LIVE në profilet e tyre në Instagram.

  “Përshëndetje miq, kam një lajm shumë të gëzuar për mua e po besoj edhe shumicën tuaj. Cllevio sot në mbrëmje vonë do të jetë në shtëpinë e tij. Ne do të jemi live rreth orës dy e gjysmë të natës në Instagram me Cllevion”, tha opinionisti Arjan Konomi në Instastory.

  Mbetet të shihet rrjedha e ngjarjeve pas lirimit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555