TË FUNDIT:

  Erëra të forta, shi e breshër në Skënderaj, Mitrovicë e Zubin Potok

  ScanerPressJuly 24, 2022
  gjir

  Pas një periudhe në vend janë kthyer reshjet e shiut e breshëri.

  Në Klinë të Epërme në Skenderaj kanë filluar erëra të forta dhe breshër i madh.

  ‘Meteo Ballkan’ ka publikuar videon ku shihen reshjet e shiut e breshërit.

  Erëra të forta e kanë përfshirë edhe Mitrovicën.

  Përgjatë kësaj jave vendi është goditur nga një valë e nxehtit ku temperatura kanë shkuar deri 38 gradë celcius.

  https://video.gjirafa.com/reporteri


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555