TË FUNDIT:

  Tym i madh në “Kodrën e Cërnushës” në Mitrovicë, malet përfshihen nga zjarri

  ScanerPressJuly 23, 2022
  Screenshot_12-4

  Vendi i njohur si “Kodra e Cërnushës” është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

  Në pamjet e publikuara shihet tym i madh nga ajo zonë.

  Prezentë nuk shihen ekipe intervenuese.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555