TË FUNDIT:

  Rrëzohet vinçi në Pejë, lëndohet një punëtor

  ScanerPressJuly 23, 2022
  Untitled-design-5-2

  Pak para përfundimit të punës një punëtor është lënduar në vendin e punës.

  Sipas informacioneve të para, në një objekt ndërtimi në Pejë është rrëzuar vinçi, me ç’rast një punëtor ka marrë lëndime trupore.

  Ende nuk dihet nëse policia ka dalur në vendin e ngjarjes e as për gjendjen shëndetësore të punëtorit.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555