TË FUNDIT:

  Jo më në ‘Për’puthen’, ja ku do e shohim Bora Zemanin

  ScanerPressJuly 23, 2022
  boraa

  Javë më parë përfundoi edhe sezoni i “Për’puthen” që për sezone resht ishte nën moderimin e Bora Zemanit.

  Por aventura e saj televizive nuk përfundon këtu sepse asaj i është besuar një tjetër format.

  Bëhet fjalë për “Dancing with the Stars”, ku pjesë e saj do të jetë edhe Valbona Selimllari e cila po largohet nga TV Klan.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555