TË FUNDIT:

  “Mujmë me shku në Dubai, por vijmë këtu – ju bina sene, po kurrë s’jeni t’gzum”, mërgimtarja e pakënaqur me pritjen në Kosovë

  ScanerPressJuly 20, 2022
  mergimtarja

  Mërgimtarja nga Zvicra Gresa Morina mërgi tregoi se e do shumë Kosovën, por ka edhe shumë gjëra që e pengojnë, siç janë rritja e çmimeve.

  “Ju na pritni nganjëherë keq. I rritni çmimet kur vijmë na, i ndërroni krejt, na merrni senet”, tha fillimisht ajo.

  Gjithashtu Gresa shtoi se diaspora i sjellin gjëra familjarëve këtu, por ata zakonisht janë të pakënaqur.

  Ju bina sene, po kurrë s’ jeni t’ gzum, kurrë””, shprehet mes tjerash mërgimtarja.

  Tahiri: Qeveria po e neglizhon krizën energjetike, kur të vijë dimri mos të arsyetohen


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555