TË FUNDIT:

  Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

  ScanerPressJuly 16, 2022
  ARB

  Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka sjellur imazhe të reja të cilat nuk kaluan pa vëmendje.

  Bukuroshja postoi një fotosesion të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilin format e saj joshëse ishin në fokus.

  E veshur me një fustan të shkurtër dhe të hapur në pjesën e shpinës dhe nga njëra këmbë, Arbenita dukej në më formë se asnjëherë më parë.

  Dukja e saj u kompletua me një palë sandale me taka teksa shihet edhe me makijazh të theksuar në fytyrë.

  Modelja mahniti me fizikun e tonifikuar dhe pozat joshëse që vinin ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

  Theksojmë që Arbenita mbetet e angazhuar me projekte në botën e modës, aj gjithashtu është imazh i markave të ndryshme.

  Përveç karrierës, modelja është e përkushtuar edhe ndaj jetës private, ajo është e martuar me reperin, Fero me të cilin ka një vajzë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555