TË FUNDIT:

  Temperatura përvëluese, Mozzik performon me çizme

  ScanerPressJuly 5, 2022
  BeFunky-collage-4-scaled-1-1392x685

  Dy ditë më parë është mbajtur Alba Festival në Zvicër.

  Para mijëra njerëzve, artistët shqiptarë kanë performuar.

  Mozzik është reperi që shpenzon shumë për paraqitjen e tij, por ai gjithashtu shfaqet me veshje tejet interesante dhe unike.

  Një detaj i cili bie më shumë në sy është veshja e tij, në këtë festival.

  Ai kishte zgjedhur të performojë me çizme ani pse temperaturat janë tejet të larta.

  Ndryshe, Mozzik po shijon suksesin e bashkëpunimit me Taynën dhe Butrint Imerin.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555