TË FUNDIT:

  “Jam 100 përqind bio”, Enca Haxhia i përgjigjet pyetjes për ndërhyrje estetike

  ScanerPressJuly 5, 2022
  encaaa

  Enca Haxhia është padyshim një ndër personazhet më të komentuar.

  Së fundmi, ajo ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit, ku mes të tjerash, i është përgjigjur dhe pyetjes nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në trup.

  “100 përqind bio”, shkroi ajo duke shtuar se nuk ka asgjë kundra ndërhyrjeve.

  Kujtojmë që këngëtarja ka publikuar rreth një muaj më parë duetin me artistin e huaj, Navid Zardi, që mban titullin “Kalle”, ndërkohë, nuk ka zbuluar nëse do të ketë këngë tjetër për këtë verë.

  Përmes postimeve provokuese që ka ndarë në rrjete sociale, ajo ka bërë me dije se ndodhet në Mykonos pas pushimeve që kaloi në Dubai.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555