TË FUNDIT:

  Era Istrefi poston foto në bikini, teksa zogu pushon në të pasmet e saj

  ScanerPressJuly 4, 2022
  era

  Era Istrefi është rikthyer sërish në muzikë pas një pauze të gjatë.

  Krahas kësaj këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në ‘Instagram’.

  Ajo së fundi ka postuar disa imazhe ku u shfaq në bikini tejet seksi.

  Këngëtarja ka sjellur disa foto mjaft provokuese e veshur në rroba banjë me ngjyrë të verdhë të kombinuar me atlete dhe çorape ngjyrë vjollcë dhe syze dielli.

  Era theksoi linjat e formësuara të trupit të cilave iu kushton një kujdes të madh dhe shfaqet përherë në formë.

  “Kisha një mysafir të veçantë që erdhi sot”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografive.

   

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555