TË FUNDIT:

  “O djalë që dua…”, Anita uron Ramushin për ditëlindje

  ScanerPressJuly 3, 2022
  anita-haradinaj-ramush-haradinaj

  Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj feston sot ditëlindjen e 54-të dhe sigurisht që në nuk mund të mungonte urimi nga bashkëshortja e tij, Anita.

  Në orët e para të 3 korrikut, ajo ka postuar një urim në rrjetet sociale ku i uron Ramushit jo vetëm ditëlindjen por edhe përvjetorin e 19-të të martesës.

  Anita e ka falënderuar atë, duke i thënë se është dhurata më e mirë në ditën e lindjes së tij.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555