TË FUNDIT:

  LAJMI I FUNDIT: Hysni Gucati vjen në Kosovë

  ScanerPressJuly 3, 2022
  1-78-750x375

  Ish-kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati ka arritur sot në Kosovë.

  Gjykata Speciale e ka lejuar Gucatin të vizitojë nënën e tij e cila po trajtohet në QKUK, nën masa të rrepta të sigurisë nga EULEX dhe Policia e Kosovës, raporton Sinjali.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555