TË FUNDIT:

  Këngëtari i njohur në kërkim nga policia, e rrahu të dashurin e tij pas ndarjes

  ScanerPressJuly 3, 2022
  LajmiFunditShare

  PORTO RICO- Lëshohet një urdhër ndalimi kundër këngëtarit Ricky Martin. Urdhri u nënshkrua të premten e po atë ditë autoritetet vizituan lagjen e këngëtarit në qytetin bregdetar verior të Dorados. Paraprakisht mësohet se ndaj Martin rëndon akuza e dhunës në familje. Megjithatë ende nuk është zyrtare.

  “Deri më tani, policia nuk ka qenë në gjendje ta gjejë atë”, raporton Skynews.

  Gazeta El Vocero thotë se urdhri flet se Martin dhe partneri ishin në një lidhje për shtatë muaj para se të ndaheshin dy muaj më parë. Raporti citon urdhrin të thotë se paditësi pretendon se Martin nuk e ka pranuar ndarjen dhe është parë pranë shtëpisë së kërkuesit tre herë.

  “Kërkuesi ka frikë për sigurinë e tij,”- thuhet në artikull.

  Personi që kërkoi urdhrin e ndalimit nuk kontaktoi policinë por shkoi direkt në gjykatë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555