TË FUNDIT:

  Zbulohet shifra marramendëse e parave që Loredana kërkon për një koncert

  ScanerPressJuly 2, 2022
  Loredana-Zefi-në-zyre-1068x713-1

   

  E shtuna dhe e diela janë ditët e parapara për Alba Festival në Zvicër.

  Aty po performojnë e do performojnë artistët më në zë shqiptar.

  Por, ka një mungesë.

  Fjala është për Loredanën e cila përkundër se gjendet me kohë të plotë në Zvicër, nuk është në “line up” të koncertit.

  E pyetur mbi arsyet, Loredana i ka rënë drejt.

  Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të paguhej 120 mijë euro që kjo të ndodh.

  Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555