TË FUNDIT:

  Gjakovë: Burri shkel me veturë në oborr nipin 1-vjeç

  ScanerPressJuly 2, 2022
  0-11-750x375

   

  Dje rreth orës 07:50 ka ndodhur një aksident në rrugën “Lekë Dukagjini” në komunën e Gjakovës, ku vetura ka goditur një fëmijë të moshës 1-vjeçare, raporton Gazeta Sinjali.

  Policia e Kosovën bën të ditur se derisa shoferi ishte duke e drejtuar veturën në oborrin e shtëpisë, nga pakujdesia e godit viktimën i cili me ç’rast ka qenë nipi i tij.

  Për shkak të lëndimeve trupore, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

  Në konsultim me Prokurorin, rasti shkon në procedurë të rregullt.

   

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555