TË FUNDIT:

  Nora Istrefi vjen plot stil, vë në fokus linjat mahnitëse të trupit

  ScanerPressJune 28, 2022
  nor

  Përveçse këngët e saja shndërrohen në hite, Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen mahnitëse dhe linjat e admiruara trupore.

  Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 1.1 milion fansa në Instagram, ku nuk mungojnë edhe fotografitë në poza tërheqëse.

  Nora pozoi e veshur me një kostum ngjyrë bezhë, një bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe pantallona të gjatë dhe të gjerë që I kombinoi me një palë atlete të bardha.

  Pamja e saj e kompletua me një grim të theksuar, ndërkaq flokët i la të lidhura lartë, ndërsa i vendosi edhe një palë vathë në formë të fluturës.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555