TË FUNDIT:

  Besnik Bislimi niset për pushime në Antalia të Turqisë

  ScanerPressJune 28, 2022
  Untitled-design-5-1392x783

  Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Besnik Bislimi, ka vendosur që të pushoj në Antalya të Turqisë, pak ditë pasi arriti marrëveshjen për energji me Serbinë.

  Ai është parë bashkë me familjen e tij në aeroportin e Antalyas duke hipur në autobus për të vazhduar në hotelin ku ka zgjedhur të pushoj.

  Njeriu më i besuar i kryeministrit Albin Kurti në qeveri dhe dialog me Serbinë, Besnik Bislimi nuk ka qëndruar në Prishtinë për ta pritur ndërmjetësin evropian të dialogut Miroslav Lajçak pasi që kishte kryer rezervimet për pushime më herët.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555