TË FUNDIT:

  Syla godet ashpër VV’në: “Çka keni bo ju ‘poplli i Kurtit’ për liberalizim, ju jeni gërdia dhe marria e Kosovës”

  ScanerPressJune 23, 20220
  3-84-750x375

  Gazetari dhe opinionisti, Valon Syla, ka reaguar ashpër ndaj Vetëvendosjes (VV), pas mos liberalizimit të vizave për Kosovën.

  Day Travel

  Në një postim në Facebook, Syla ka qenë i ashpër ndaj Lëvizjes Vetëvendosje, duke numëruar gabimet e tyre.

  Ai ndër të tjera shkruan se VV’ja gënjeu për gjithçka.

  “More Kllosharë… ju jeni gërrdia edhe marria e Kosovës. Fryyymmmaaa…”, ka shkruar Syla në fund.

  Postimi i plotë:

  Çka keni bo ju poplli i Albin Kurtit që me fitu Liberalizim të Vizave

  Keni gjujtë bazukë e molotov drejt parlamentit, veç me mbërri në pushtet.

  Keni gjujtë lotësjellës mi pengu vendimet që i morrët pastaj vet masi e humbët kohën.

  Keni rrejt për gjithçka.

  I keni mbledh krejt budallët dhe llaskucat e partive të tjera, e kishe jeni ndryshimi.

  Edhe hala vazhdoni me shitë kopalla, pa marrë asnjë hap as një vendim, për shtrejtimin e çmimeve, krizën ekonomike me pako të rimëkëmbjes, energjetikën dhe rritjen e rrogave minimale.

  Keni kallxu poshtërsi dhe ligësi, përveç budallakisë.

  Çka pritët. Çka keni bo ju që me ju jep dikush diçka?

  More Kllosharë… ju jeni gërrdia edhe marria e Kosovës. Fryyymmmaaa…


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555