TË FUNDIT:

  Pak para seancës për Trust, Lekaj: Qytetarët po më telefonojnë, kryeministri Kurti mos të merret me retorika boshe

  ScanerPressJune 23, 20220
  0-227-750x375

  Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj thotë se për çështjen e Trustit ka marrë një numër të madh telefonatash, raporton GazetaBlic.

  Sipas tij, çështja e Trustit është jetike dhe Lekaj i bëri një thirrje edhe Kurtit.

  “Gjendja është e rëndë në terren, kryeministër, qytetarët kanë nevojë për ndihmë e jo për retorikat tuaja boshe”, shkroi Lekaj.

  POSTIMI I PLOTË:

  Çështja e Trustit është jetike për qytetarët dhe këtë po e them për shkak se në ditë marr me qindra thirrje telefonike për këtë çështje.

  Gjendja është e rëndë në terren, kryeministër, qytetarët kanë nevojë për ndihmë e jo për retorikat tuaja boshe


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555