TË FUNDIT:

  Ylli Limani ndalon koncertin ta respektojë ezanin

  ScanerPressJune 22, 20220
  yliiiii

  Prej disa ditësh në rrjetet sociale po qarkullon një video e këngëtarit Yll Limani.

  Ky i fundit shfaqet teksa ndalon performancën e tij në një prej koncerteve.

  Arsyeja është e veçantë pasi në moment nis ezani nga Hoxha në xhaminë pranë vendit ku po mbahej koncerti.

  Ky veprim është komplimentuar shumë nga fansat, të cilët nuk kanë nguruar të komentojnë.

  https://video.gjirafa.com/289334645-1006750446695779-3123239215754319290-n-mp4


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555