TË FUNDIT:

  Goditje me shufër, Finemi e rrah ish-shokun e Stresit

  ScanerPressJune 22, 20220
  Screenshot_7-8

  Reperët shqiptarë shpesh njihen edhe për konfliktet që ata kanë me persona të caktuar.

  Kësaj radhe, është Finem ai i cili është përfshirë në një rrahje.

  Si duket reperi është përfshirë në këtë rrahje një muaj më parë.

  Këtë e ka zbuluar reperi tjetër që u përfshi në rrahje me Noizyn, Cllevio.

  Sipas reperit, Finem bashkë me shokë kanë rrahur ish shokun e Stresit, Lim Hoti.

  Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe ky i fundit, ku me anë të një video ka thënë se është goditur me shufër.

  Cllevio theksoi se ishte bashkë me Limin kur ka ndodhur kjo përleshje, ku me urdhër të reperit Finem është rrahur nga shokët e tij

  https://video.gjirafa.com/download-mp4-45


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555