TË FUNDIT:

  Mozzik publikon foto me Ramën: Strateg më të madh e të mençur se Edi Rama, gjenerata ime s’ka mbërritur

  ScanerPressJune 21, 20220
  Screenshot_5-10

  Këngëtari Mozzik ka postuar një foto me kryeministrin Edi Rama gjatë vizitës së tij në Kosovë.

  Mozzik ka thënë se strateg më të madhe e më të mençur se Edi Rama, gjenerata e tij nuk ka takuar.

  “Mendimet e pëlqimet për njerëzit në Politikë gjithmonë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur. Qe thojnë të vjetërit “ I përpiktë” 👌, shkruan Mozzik.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555