TË FUNDIT:

  Pas ndarjes nga Fisnik Syla, Fjolla Morina po martohet sërish?

  ScanerPressJune 14, 2022
  fjolla.morina_270933747_227603572885634_1333608577353133592_n-1-e1651739938307

  Prej disa kohësh Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, e kjo për shkak të jetës së saj private.

  Teksa dukej se gjithçka po shkonte mirë në martesën e saj me biznesmenin e njohur, Fisnik Syla, ata zbulojnë se janë ndarë.

  Pas postimeve të ndryshme në rrjetet sociale ku ata të dy herë pas here thumbonin njëri-tjetrin, Fjolla tashmë kthen gjithë vëmendjen nga vetja me foto apo video provokuese.

  Por kësaj radhe, këngëtarja ka bërë një postim në “Instastory” ku ka nxitur dyshimet te ndjekësit e saj se mund të ketë marrë një propozim për martesë.

  Morina ka publikuar imazhe të dorës së saj ku vëmendjen e merr menjëherë unaza e madhe me diamant, e vendosur në gishtin e martesës.

  Ajo ka vendosur që të mos shkruaj asgjë krahas këtyre pamjeve, por me këtë postim ka bërë lëmsh fansat e saj. Unaza mund të jetë edhe thjesht një dhuratë, por gjithsesi na mbetet të presim për një sqarim nga vetë ajo.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555