TË FUNDIT:

  Glauk Konjufca blen banesë të re në vlerë 44 mijë euro

  ScanerPressJune 14, 2022
  3-46-750x375

  Kreu i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka blerë një banesë të re në vitin 2021. Këtë gjë e ka treguar vet Konjufca në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

  Banesa e re e Konjufcës është 59 metra katror dhe i ka kushtuar 44 mijë euro.

  Këtë banesë, kreu i Kuvendit ka thënë se e ka blerë me kursime dhe kredi. Numri i banesave që ka në pronësi Konjufca ka shkuar në dy, derisa e ka raportuar edhe një të tretë që është në emër të prindit të tij.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555