TË FUNDIT:

  Enca: Mendoj se jam femra më e bukur në botë

  ScanerPressJune 13, 2022
  ipiccy_image-11-1392x696

  “Mendoj se me të vërtetë jam femra më e bukur në botë”, kështu ka thënë këngëtarja Enca e motivon veten çdo ditë.

  Ajo thotë se jeta e saj para se të ishte e famshme ka qenë më e lehtë sepse nuk vuante nga komplekset dhe mungesa e vetëbesimit.

  “Mendoj se me të vërtetë jam femra më e bukur në botë, duhet t’ia themi këtë vetes çdo ditë. Të them të drejtën nuk kam vuajtur ndonjëherë nga vetëbesimi. Ka momente kur ndihesh sikur nuk u takon disa standardeve që janë vendosur, sidomos në televizion, njerëzit të bëjnë të ndihesh ashtu. Në jetën e përditshme asnjëherë nuk jam ndier e shëndoshur apo diçka të tillë”, ka thënë Enca.

  Kujtojmë se Enca së fundmi është bërë banore rezidente e Dubait.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555