TË FUNDIT:

  Loredana nis lidhje të re dashurie, dalin fotot me të dashurin e ri?

  ScanerPressJune 12, 2022
  i

  Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi është mjaft aktive sa i përket rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

  Mirëpo, së fundmi ndjekësit e këngëtares kanë shkruar nëpër rrjete sociale se ajo tashmë është në një lidhje dashurie me reperin gjerman, Raheem Heid, i njohur ndryshe si “Reezy” apo “Raheem Supreem”.

  Në disa fotografi të publikuara nëpër rrjete sociale shihet një “selfie” e Loredanës, teksa në krah ka një tatuazh, ku shkruhet ‘raheem’ e bashkangjitur me një zemër, e që ndjekësit e kanë lidhur këtë me emrin e reperit gjerman.

  Ndërsa në disa fotografi tjera shihen dyshja, teksa luajnë së bashku, bëjnë ‘shopping’, madje edhe ecin krah për krahë me njëri-tjetrin.

  Kujtojmë se edhe muaj më parë është përfolur për një lidhje të mundshme mes dyshes./Express

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555