TË FUNDIT:

  Boksieri shqiptar tregon se kush i vuri tritol lokalit të Noizyt

  ScanerPressJune 12, 2022
  noizy-cllevio-1-600x358-2

  Gjatë kësaj javë në krye të mediave rozë ishin dy rep-artistët shqiptar, Rigels Rajku i njohur si Noizy dhe Kleviol Ahmeti i njohur me nofkën “Cllevio Serbiano”.

  Të hënën para lokalit të reperit Noizy ndodhi rrahja në mes reperave, ndërsa të martën ishte arrestuar nga Policia e Shtetit të Shqipërisë “Cllevio”, teksa të mërkurën në orët e para të mëngjesit bizneseve të Noizy’t i është vënë tritol. Nga shpërthimi fatmirësisht pati vetëm dëme materiale.

  Lidhur me këtë ngjarje kanë reaguar disa rep-artista, teksa edhe boksieri shqiptar, Amarildo Bakaj ka thënë se shpërthimin nuk e ka bërë Cllevio, por vetë Noizy.

  Sipas tij, ky i fundit e ka bërë vet për të fituar dyfish më shumë para nga sigurimi dhe se ta lë në burg më gjatë Cllevion.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555