TË FUNDIT:

  “Nuk më ftoi në fejesën e djalit”, Remzie Osmani ka për t’i thënë diçka Mihrije Brahës

  ScanerPressJune 11, 2022
  remzije

  Para disa ditësh, këngëtarja Mihrije Braha, fejoi djalin e saj, Platorin

  Fytyra të shumta publike morën pjesë në fejesën e djalit të këngëtares, shkruan lajmi.net

  Mirëpo, ajo çfarë morri vëmendje është se në këtë aheng nuk morri pjesë këngëtarja Remzie Osmani.

  Për “Mirage”, Osmani, ka treguar se pse nuk ishte në fejesën e Platorit.

  Përveç kësaj, ajo pati edhe disa fjalë për Mihrijen.

  Se çfarë pati Remzie për ti thënë Mihrijes dhe si e priti ajo mos-ftesën këtë e kuptoni në materialin më poshtë:


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555