TË FUNDIT:

  Enca shtatzënë për herë të parë?

  ScanerPressJune 11, 2022
  Screenshot_3-7

  Enca Haxhiu është një nga artistet që ekspozohet pa komplekse.

  Përmes rrjeteve sociale ajo ka arritur mbi dy milionë ndjekës, shkruan “Kosovarja”.

  Pas një pauze të gjatë, ditën e djeshme artistja lansoi këngën me titull “Kalle” në bashkëpunim me Navid Zardi.

  Të realizuar me videoklip, artistja ka postuar për fansat imazhe nga dukja e saj e veçantë.

  Por, ajo që mori vëmendje ishte fotografia e fundit ku këngëtarja ka vendosur njërën dorë në bark i cili shihet të jetë i rrumbullakosur.

  Të realizuar me videoklip, artistja ka postuar për fansat imazhe nga dukja e saj e veçantë.

  Por, ajo që mori vëmendje ishte fotografia e fundit ku këngëtarja ka vendosur njërën dorë në bark i cili shihet të jetë i rrumbullakosur.

  Kjo gjë ngrehu dyshimet se Enca është në pritje të ëmbël.

  Por, si qëndron e vërteta mbetet të shihet deri në konfirmimin nga këngëtarja.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555