TË FUNDIT:

  Ish-komandanti i UÇK-së: Jetoj dhe punoj me çekiç, Albin Kurti ka luftu për pushtet

  ScanerPressJune 6, 2022
  lll

  Në një deklaratë për media, ish-komandanti i njohur në Kaçanik, Ahmet Vishi, tha se nuk do të lejojnë të shkelen vlerat e luftës.

  “Ahmet Vishi, vi nga komuna e Kaçanikut, kam qenë komandant i Operativës ‘Agim Behrami’. Ma ka pa hajrin krejt Kosova dhe sot jetoj dhe punoj me çekiç. Personalisht, nuk kam nevojë për asnjë cent, ama vlerat e luftës dhe luftën nuk e tolerojmë askënd me na e shkelë. Prandaj nuk jemi të kënaqur aspak me Albin Kurtin, se Albin Kurti ka luftu për pushtet, jo për shtet. Pushtetin e ka populli. Me m’ngu mu, unë nuk largohna prej këtu. Se këta këtu, ka tri rroga”, tha ai.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555