TË FUNDIT:

  I doli fotoja me një mashkull misterioz në Zvicër, reagon Tayna

  ScanerPressMay 27, 2022
  tayna-1

  Këngëtarja, Doruntina Shala e njohur me nofkën artistike si “Tayna”, ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

  Por, së fundmi në disa pamje të publikuara nëpër mediat rozë dhe rrjete sociale, artistja shihet nën shoqërinë e një mashkulli.

  Lidhur me këtë një reagim e ka bërë edhe vet këngëtarja në një postim të shpërndarë në InstaStory.

  Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet me DJ Dust dhe mashkullin me të cilin u fotografua, i cili njëherësh është pjesë e ekipit të tyre.

  “Kapet Tayna me dy meshkuj misterioz”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe djemtë në fjalë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555