TË FUNDIT:

  Beniada publikon imazhe nga pushimet, shfaqet mjaft tërheqëse

  ScanerPressMay 27, 2022
  benii

  Modelja Beniada Nishani vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

  Në këtë postime modelja ndan përditshmërinë e saj me miqtë dhe fansat.

  Së fundmi Beniada duket se po shijon disa ditë të mira pushimi.

  Ajo sot në rrjetin social Instagram ndau disa imazhe atraktive nga plazhi, ku shfaqte linjat e saja trupore.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555