TË FUNDIT:

  Beatrix Ramosaj thumbon Donaldin: Ti s’ke dit me m’vlerësu, tash qe s’jom mo me ty…

  ScanerPressMay 22, 2022
  Screenshot-48-1-722x375-1

   

  Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”.

  Këngëtarja Ramosaj duket se është në formë të mirë derisa nuk po i ndalon postimet me fotografi dhe video të ndryshme.

  Siç dihet marrëdhënia e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj, solli mjaft shumë polemika në publik, derisa dyshja kanë shkëputur kontaktet pas finales së shout.

  Së fundi, duke qenë se Veshaj u pa bashkë me moderatoren Bora Zemani, edhe Trixa ka diçka për të thënë.

  Artistja ka postuar një video në “TikTok”, me një veshje mjaft seksi derisa dëgjohej kënga e Capital T “U bo vonë”, tekst ky mjaft i thumbuar, e që nuk dihet ta ketë për Donaldin, duke qenë se ai ishte i dashuri i saj i fundit.

   

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555